ODELO, OD1380 termohrnek 0,35L COLORS, retro violet

ODELO, OD1380 termohrnek 0,35L COLORS, retro violet

ODELO, OD1383 termohrnek 0,5L COLORS, retro rose

ODELO, OD1383 termohrnek 0,5L COLORS, retro rose

ODELO, OD1381 termohrnek 0,5L COLORS, retro yellow


Nerezový antibakteriální dvouplášťový termohrnek s brčkem, z kolekce Design, objem 0,35l, uzávěr s náustkem. Nerozbitný a odolný vůči nárazu. Vhodný do myčky nádobí. Exkluzivní a renomovaný výrobce Odelo, různé barevné provedení. Termohrnek vyrobený z vysoce kvalitní nerezavějící oceli 18/10.

Běžná cena 416 Kč Akční cena 390 Kč 325 Kč
Na skladě

můžete mít 23.07.2024

Nákup po telefonu:+420 721 962 080

Termohrnek Odelo, OD1381 o objemu 0,5L, je vyroben z nejkvalitnější nerezavějící oceli 18/10. Termohrnek má brčko a uzávěr s náustkem. Vyrobený z vysoce kvalitního plastu, brání nečekanému otevření. Materiálové provedení činí hrnek téměř nerozbitný. Vhodný pro použití v domácnosti, v práci, na cestování, pro děti nebo v autě. Hodí se do většiny držáků v automobilech. Víko hermetický uzavře hrnek a udrží teplotu nápoje mnoho hodin. Dvojitá izolační vrstva trvale uchová teplotu vašeho nápoje. Hodí se pro horké i studené nápoje. Víko je opatřen silikonovým těsné. Hrnek je vhodný do myčky nádobí.

Klíčové vlastnosti:

  •     Hrnky mají vnější i vnitřní plášť z nejkvalitnější nerezové oceli
  •     Dvojité stěny pro dlouhé a spolehlivé udržování teploty
  •     Víko, který nemusíte dávat dolů, když se chcete napít, stačí vysunout náustek
  •     Tvar je vhodný do držáku v automobilu
  •     Snadno omyvatelný
  •     Odolný vůči běžným nárazům a pádům

Parametry a specifikace:

Výrobce: Odelo

Model: OD1381

Designová řada: Colors

Objem: 0,5L

Vhodný do myčky nádobí: ANO

Hmotnost: 0,4 kg

Rozměry: 17,5 x 6,3 cm

Materiál: Nerezová ocel 18/10, plast

Typ: Termohrnek

Barva: Žlutá

Čištění a péče:

Hrnek řádně vyčistěte neagresivním mycím prostředkem na nádobí. Náš nádobí jsme navrhli tak, aby vám poskytl maximální užitek s minimální námahou. Nádobí stačí mýt v teplé vodě s čisticím prostředkem nebo v myčce nádobí. Víko propláchněte vodou.

Návod k použití:

1 Pro každým použitím je třeba pohár nahřát, nalijte teplou vodu na 3 minuty. Potom vpdi vylijte a hned naplňte pohár Vašim nápojem. Nápoj takto zůstane déle teplý.

V opačném případě pro studený nápoj, ochlaďte pohár studenou vodou.

2. Než uzavřete pohár, zajistěte aby slámka byla vysunuta do vertikální polohy a otvor pro regulování tlaku byl tímto otevřený / odjištěný.

3. uzavřeme pohár, otoč / zatáhni uzávěr dokdy to vůle dovolí. Když si už budete jisti, že je uzávěr pevně zatažen, brčko vraťte do původní pozice / zavřete.

 

Tipy a upozornění:

1. Použití nebo přepravování termohnčeka ve vodorovné poloze může následně způsobit únik nápoje z ventilu regulace tlaku.

2. Nezaťahuj uzávěr příliš těsně, aby nedošlo k poškození uzávěru.

3. nenaplní termohrnek studeným nebo horkým nápojem více než do 80% obsahu hrnku (maximálně 1cm pod uzávěr), aby nedošlo k poškození uzávěru.

4. Nenaplňujte termohrnek velmi horkým nápojem, vždy počkejte pár minut, aby nedošlo k priehriatiu povrchového materiálu a následně k poškození.

5. Termohrnek je myjte pouze měkkou houbou nebo hadrem pouze s použitím jemným prostředkem na nádobí a nechte volně vyschnout.

6. V případě silné nečistoty (např. Nápoj dlouhodobě odstáté v hrnku), je třeba nalít do hrnku teplou vodu s citronem a nechat odstát na 3-4 hodiny. Následně už umyjete a opláchnete podle předchozích instrukcí.

7. Neohřívejte nápoj přímo v šálku a neuskladujte ho v blízkosti zdroje tepla a ohně. Nepoužívejte ve sklenici žádné sycené nápoje, led nebo produkty s krátkou trvanlivostí.


Parametry a specifikace

Více informací
Farbažlutá
ZnačkaODELO
Země původuČína
Více informací
Farbažlutá
ZnačkaODELO
Země původuČína
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ODELO, OD1381 termohrnek 0,5L COLORS, retro yellow
Žádné otázky
Prosím, mějte na paměti, že dotazy mohou zadávat pouze přihlášení uživatelé